1973 - 2023

Uczcijmy pamięć
Ludwiga von Misesa

w 50. rocznicę jego śmierci

Bardzo dziękuję za wpisanie się do naszej Księgi! Wejdź na swój e-mail i potwierdź udział w akcji.

Twoje zaangażowanie jest niezaprzeczalnym dowodem na to, że Ludwig von Mises pozostawił po sobie nie tylko ogromne dziedzictwo naukowe, ale także miał wpływ na wychowanie swoich spadkobierców intelektualnych!

Cieszę się, że poprzez złożenie swojego podpisu w Księdze Rocznicowej, oznaczającego chęć upamiętnienia tego wybitnego ekonomisty, utożsamiasz się z ideami, które za swojego życia Mises propagował i o które walczył.

W podziękowaniu za Twoją pomoc w dokonaniu upamiętnienia Patrona naszego Instytutu, na wskazany przez Ciebie adres e-mail, po potwierdzeniu udziału w akcji, prześlemy najnowszą publikację naszego wydawnictwa. Mamy nadzieję, że lektura ebooka “Zysk i strata” autorstwa Ludwiga von Misesa będzie owocnie spędzonym czasem!

Nasza akcja trwa do końca roku. Będę wdzięczny, jeżeli podzielisz się linkiem do niej ze swoimi znajomymi oraz w swoich mediach społecznościowych. Będę także zobowiązany jeśli zdecydujesz się wesprzeć promocję naszej kampanii. Wszelkie informacje o tym, jak to uczynić, znajdziesz na stronie, na którą przeniesiesz się korzystając z tego przycisku:

Pozdrawiam
Mikołaj Pisarski
prezes Instytutu Misesa

Dane kontaktowe:

Dane Fundacji:

Bank (IBAN):

VWBank PL 19 2130 0004 2001 0253 7975 0001
BIC/SWIFT: INGBPLPW

Bank korespondent: ING Bank Śląski S.A.